Zoskok padákom

Para výcvik – Kurz AFF Para výcvik Para výcvik Para výcvik (accelerated freefall) – výcvik parašutizmu je najprogresívnejšia metóda výcviku voľného pádu, používaná na celom svete. Kurz AFF (accelerated freefall) – výcvik parašutizmu je najprogresívnejšia metóda výcviku voľného pádu, používaná na celom svete. Kurz AFF (accelerated freefall) – výcvik parašutizmu je najprogresívnejšia metóda výcviku voľného pádu, používaná na celom svete. Kurz AFF (accelerated freefall) – výcvik parašutizmu je Para výcvik najprogresívnejšia metóda výcviku voľného pádu, Para výcvik  používaná na celom svete. Para výcvik

Parašutistický výcvik je prirodzeným pokračovaním po tandemovom zoskoku.

Kurz AFF (accelerated freefall) – výcvik parašutizmu je najprogresívnejšia metóda výcviku voľného pádu, používaná na celom svete.

teória 10hodín
8 zoskokov z výšky 4000metrov
dvaja inštruktori
doba kurzu 2 víkendy

cena 1850€

solo zoskok s automatickým otvorením padáku.

Solo zoskok – je zoskok z 1200m. Padák automaticky otvorí lano. 

teória 8hodín

1 zoskok z výšky 1200metrov

dvaja inštruktori

cena 220€

* v cene kurzov sú zahrnuté všetky registračné poplatky, potrebná teoretická príprava, technika a vybavenie. V cene nie je zahrnutý poplatok za lekársku prehliadku.

Musíš spĺňať tieto podmienky:

mať vek minimálne 15 rokov (v prípade neplnoletosti je nutný súhlas zákonného zástupcu)
váha maximálne 110 kg
potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti

Coaching - Trénovanie

V skydivingu existujú rôzne disciplíny, ktorým sa dá venovať ako napr. freefly, RW, BigWay (veľké formácie parašutistov), rôzne disciplíny na padákoch a pod. Každý skydiver má iné schopnosti, potreby a predstavy o tom do akej miery sa chce venovať tomuto športu, a to je pre nás prioritou k zostaveniu plánu výcviku. Skydive University je tu od toho, aby ťa neustále sprevádzala svetom skydivingu. Vieme ťa viesť od začiatkov až po súťaže, ísť s tebou do simulátora voľného pádu, nakontaktovať ťa s tými správnymi ľuďmi, zlepšovať tvoju techniku v tom, čo potrebuješ a trénovať ťa podľa tvojich individuálnych potrieb, alebo ak skáčeš iba tak rekreačne a rád by si si trebárs vyskúšal zahraničné dropzóny, vieme ťa sprevádzať, či zorganizovať skupinové sústredenie… Je to iba na tebe, neváhaj nás kontaktovať. Okrem toho, že každého sledujeme jednotlivo, neustále organizujeme workshopy, výcviky, kurzy, bezpečnostné semináre či súťaže. Skydiving je najmä o radosti zo skákania, voľnom čase strávenom v dobrom kolektíve a kopec jedinečných zážitkov v nenapodobiteľnej atmosfére na letisku.

Para výcvik

Požičovňa techniky, poradenstvo
a predaj

Nemusíš si kupovať vlastný padák, či iné technické vybavenie. Postaráme sa o celý servis techniky podľa tvojich požiadaviek. Naša škola v súčasnosti disponuje najväčším a najkvalitnejším vybavením na Slovensku. Poskytujeme požičovňu techniky, predaj a poradenstvo ohľadom kúpy špičkového vybavenia za najlepšie ceny. (Pre zaujímavosť – padáky typu krídlo sú vybavené bezpečnostným prístrojom, ktorý v prípade potreby automaticky otvorí padák sám v stanovenej výške nad zemou. )

Aktuálne ceny 2024:

zapožičanie padákového kompletu  na zoskok:

LICENCIA A-C 15,-€

LICENCIA D 12,-€

* Ceny sú za jeden zoskok, pokial nie je uvedene inak. Padákový komplet môže pilotovať len osoba, ktorá si ho zapožičia.

Typy padákov

Navigator 260 (Performance Designs)
Commodore 230 (Skylark)
Commodore 210 (Skylark)
Navigator 200 (Performance Designs)
Magellan 190 (Skylark)
Magellan 170 (Skylark)
Skipper 170 (Skylark)
Skipper EVO 145 (Skylark)
Scirroco 93 (Skylark)
Preložiť
X